Membránový pánský kabát Architekt - Petroley

Kód produktu: 218966

Parametry materiálu Gelanots XP 20 000 mm H2O // 20 000g/m2 x 24 hod | Jarní, podzimní, zimní, kabát | Podlepené švy | Kapuce | Vpínací vložka fleece | lehká černá podšívka | Hlavní zapínání na zip i druky |

VÍCE O PRODUKTU

Nepromokavý sportovní kabát pro muže

Představujeme vám sportovní pánský kabát s membránou Gelanots, který spojuje eleganci a funkčnost. Vyrobený výhradně v České republice. Kabát v petrolejové modré se pyšní mírně rozšířeným střihem a prodlouženou délkou, která poskytuje maximální ochranu až ke stehenní části.

S naším kabátem se nemusíte obávat deště! Díky pokročilé membráně Gelanots XP s parametry 20 000 mm H2O a 20 000 g/m² za 24 hodin vás dokonale ochrání i při nepříznivém počasí. Hydrofilní a lehká membrána zajišťuje optimální prodyšnost a účinnou ochranu před klimatickými vlivy (dešťem). Perforovaná podšívka v černé barvě chrání membránu, švy jsou přelepené značkovou páskou.

Kabát Architekt je ideální volbou pro aktivního muže, který ocení decentní i sportovní styl. 

Větru a dešti se ubráníte pomocí pevné stahovací kapuce. Dvě vnější náprsní kapsy jsou na zip a spodní opravdu velké kapsy s patkami poskytnou bezpečné místo pro vaše cennosti. Nezapomněli jsme ani na vnitřní kapsu na doklady, která je rovněž na zip. Hlavní zip kabátu je krytý légou a druhé zapínání je na druky. Pro pohodlí je vzadu kabát zakončen malým rozparkem.

A pokud hledáte ještě větší teplo, využijte možnost vepnutí zateplovacího fleecového vložky z  Micromoss 390, také od naší značky Mill.

Nečekejte a obohaťte svůj šatník o pánský kabát Architekt – váš spolehlivý partner do každého počasí!

 


Detailní popis

  • Materiál nylon
  • Membrána Gelanots XP 20 000 mm H2O // 20 000g/m2 x 24 hod
  • DWR úprava
  • Podlepené švy
  • Perforovaná černá podšívka
  • Kapuce na jednodotykové stahování
  • Hlavní zapínání oboucestný zip YKK i druky
  • Dvě náprsní kapsy na zip
  • Dvě spodní kapsy s patkami
  • Jedna vnitřní kapsa
  • Vnitřní, druhý zip pro vepnutí fleece kabátu
  • Regulace šíře rukávu suchým zipem
  • Reflexní prvek na rukávu, rameno
  • Rozparek v zadní části
  • Hmotnost 860 gramů vel. L
  • Model: Architekt
  • Pohlaví: pánské
  • Hmotnost: 860g
  • Barva: Petroley
  • Zateplení: bez izolace
  • Voděodolnost: 20 000 mm
  • Paropropustnost: 20 000g/m2 x 24 hod
  • Složení: 100% Nylon
  • Materiál: Gelanots® XP
  • Vyrobeno: v České republice

MenuX