Garance

Ručíme za svou práci
 
 
Zakládáme si na spokojenosti každého zákazníka. Nespoléháme se na vykonstruovanou reklamní masáž, nás ženou vpřed upřímné reference. Co nás skutečně zajímá, je váš názor, který nás již od roku 1992 pomáhá utvářet a zdokonalovat. Víme, že pořízení outdoorové výbavy není lehkovážné rozhodnutí. Jde o investici financí, času a zaujetí životního postoje. Bude nám proto potěšením, pokud si právě Mill zvolíte jako svého partnera při objevování krás naší planety.
 
 
Šijeme u nás
Jsme česká firma ne jen český prodejce. Zboží, které u nás můžete zakoupit, pochází z českých návrhů ale i z české šicí dílny. Nesvěřujeme výrobu zemím, které se na textilní kvantoprodukci specializují, vyznáváme jiné hodnoty. Záleží nám na tom, v jakých pracovních podmínkách vzniká produkt, na jehož vývoj jsme vynaložili velké úsilí. A ještě více nám záleží na tom, abychom mohli naše zboží doporučovat se skutečně klidným srdcem.
 
 
Prodlužujeme záruku
Za kvalitou našeho zboží si stojíme a máme v ni naprostou důvěru. Je proto pro nás standardem zaručit se za veškeré naše zboží 3letou zárukou doplněnou i o pozáruční servis. Podobnou důvěru samozřejmě nemůžete získat žádnými nabubřelými reklamními nebo propagačními slogany, pouze svou vlastní zkušeností.
 
 
Ne jen nákup ale investice
Naše standardní 3letá záruka rozhodně neznamená, že do tří let a jednoho dne se švy samy od sebe rozpárají, látka zpuchří a zipy se rozjedou. Nestojíme o vynucené opakované nákupy ale o vaši spokojenost a komfort. Zároveň ale také nehýříme nenaplnitelnými sliby o doživotní bezvadnosti. Pokud se váš oděv poškodí, nebudeme vás zcela zbytečně lákat ke koupi nového, ale nabídneme vám jeho renovaci. K této příležitosti archivujeme materiály všech našich výrobků napříč léty i kolekcemi.
 
 
Vše musí sedět
Nedílnou součástí funkčního oděvu je také jeho pohodlnost, které nelze docílit, pokud vám rukávy budou sahat až ke špičkám prstů nebo budete zakopávat o příliš dlouhé nohavice. Součástí našich komplexních služeb jsou úpravy délky vašeho oděvu na míru.

 
Máte právo se rozmyslet
Nákup outdoorového oblečení není pouze módní záležitostí, ale prvním a důležitým krokem na cestě za dobrodružstvím, což zcela chápeme. Během následujících 14ti dnů od zakoupení vám zboží rádi vyměníme za to, které bude více vyhovovat vašim preferencím.
Pokud byste raději od nákupu zcela odstoupili, můžete tak učinit také do 14ti dnů a to zcela bez udání důvodu. Avšak pokud nám ho sdělíte, pomůžete nám tím zkvalitnit naše služby.
Podrobnější informace o procesu výměny nebo vrácení zboží naleznete v Obchodních podmínkách, část Záruka, servis (protokol).

Ceník oprav
Hlavní zipvšechny bundy480
Zip náprsní kapsavšechny bundy360
Zip spodní kapsavšechny bundy320
Zkrácení jednoduchérukáv, kalhoty Nylon + outdoor290
Zkrácení se zipemPowder390
Zkrácení zimníchRide, Season350
Záplata3L160
Záplata2L150-290
RozšířeníBundy 3L420
 Bundy zimní420
 Kalhoty420
Našití kordury 450
Oprava 3Llata plus podlepení za krkem320-460
opravajezdec Ykk u zipu35
 výměna stahovací gumy320
Zakázky Bunda 2500
Zakázky Kalhoty2000
   
   

MenuX