Kvalitní české funkční oblečení

Kvalitní funkční oblečení je nezbytné pro vrcholové sportovní výkony, ale hodí se i pro běžné nošení, obzvláště v chladných dnech. Zajišťuje udržení stálé tělesné teploty a správné odvádění potu z povrchu těla. V kombinaci s bundami a kalhotami Mill vytvoříte komfortní podmínky pro pobyt na vzduchu v každém ročním období.

            1st layer - Polypropylen

Funkční oblečení z polypropylénu má výborné vlastnosti. Je nejlehčí, nejpevnější, také nejteplejší a nejpružnější ze syntetických vláken, téměř nepřijímá vodu – má desetkrát menší nasákavost než polyester - ale vodu dobře odvádí. Je výborně přijímáno lidským tělem. Z polypropylenu jsou například vyráběny cévní náhrady. Spodní prádlo z polypropylénu nezapáchá ani po delším nošení. Je funkčně a technologicky o několik tříd výše, než běžně dostupné prádlo z polyesteru.

1st layer - CLIMAYAR Merino

Climayarn je funkční vlákno složené 60 % Merino vlny a 40% Polypropylenu. Dokonale kombinuje skvělé vlastností obou vláken. Merino vlna má unikátní vlastnosti v jednom textilním vlákně. Je prodyšná, skvěle odvádí vlhkost od pokožky, její termoregulační schopnosti jsou jedinečné. Hřeje i za mokra, v létě chladí. Je antibakteriální a chrání před UV zářením. Nezapáchá ani po dlouhém nošení. Ovčí vlna je přirozené duté vlákno s vysokou elasticitou. Požitá surovina je původem z Austrálie.

Climayar - funkční prádlo

  • Vyrábíme ve velikostech: S ,  M ,  L ,  XL
ZOBRAZIT VÍCE

MenuX