Kvalitní české funkční oblečení

Kvalitní funkční oblečení je nezbytné pro vrcholové sportovní výkony, ale hodí se i pro běžné nošení, obzvláště v chladných dnech. Zajišťuje udržení stálé tělesné teploty a správné odvádění potu z povrchu těla. V kombinaci s bundami a kalhotami Mill vytvoříte komfortní podmínky pro pobyt na vzduchu v každém ročním období.

            1st layer - Polypropylen

Funkční oblečení z polypropylénu má výborné vlastnosti. Je nejlehčí, nejpevnější, také nejteplejší a nejpružnější ze syntetických vláken, téměř nepřijímá vodu – má desetkrát menší nasákavost než polyester - ale vodu dobře odvádí. Je výborně přijímáno lidským tělem. Z polypropylenu jsou například vyráběny cévní náhrady. Spodní prádlo z polypropylénu nezapáchá ani po delším nošení. Je funkčně a technologicky o několik tříd výše, než běžně dostupné prádlo z polyesteru.

1st layer - Merino

100% Merino vlna. Výrobcem vlákna je firma Schoeller, výroba úpletu a šití je komplet v České republice.
Výrobky z ovčí vlny Merino jsou charakteristické svými mimořádnými vlastnostmi, mezi které patří výborné termoregulační schopnosti. Vlna Merino vás v létě ochladí a v zimě zahřeje. Lanolin obsažený ve vláknu brání množení bakterií v látce.

100% Merino - funkční prádlo

  • Vyrábíme ve velikostech: S ,  M ,  L ,  XL
ZOBRAZIT VÍCE

MenuX